Profesjonalna hurtownia

img

Hurtownia śrub

Jako hurtownia budowlana zapewniany Państwu również spory wybór nakrętek. Nakrętki zostały wykonane ze stali nierdzewnej, stali najwyższej jakości oraz wysokiej odporności na zmienne czynniki zewnętrzne: temperatura, wilgotność powietrza, a także inne czynniki losowe. Produkty spełniają dopuszczalne i jednolicie wymagane normy w kwestii ich wytrzymałości, w tym odpowiednich zagwarantowania przez nie odpowiednich parametrów technicznych.

Nakrętka – jest jednym z najbardziej podstawowych elementów w branży budowlanej, potocznie nazywana jest ona łącznikiem. W praktyce "łącznik" połączony jest śrubowym pierścieniem z naciętym i przygotowanymi już wcześniej- na całej długości otworem, czyli gwintem. Sama nakrętka w późniejszym etapie jej montaż (pomiędzy sobą elementów) nakręcana jest na wolny koniec trzonu śruby. Czynność ta jest zgodna z wymaganiami montażowymi.

Ze względu na sam kształt, wyróżnić poszczególne nakrętki, które jednocześnie posiadamy na stanie w naszej hurtowni, są nimi m.in.:

 nakrętki motylkowe;

 nakrętki kołpakowe;

 nakrętki sześciokątne "zwykłe" długie do zgrzewania niskie o zmniejszonym wymiarze pod klucz.;

DLACZEGO NAKRĘTKI?:

Połączenia śrubowe to bardzo często wykorzystywany sposób połączenia pomiędzy sobą dwóch elementów. Metoda jest niezwykle uniwersalna, zawsze znajduje one -również jako łączenie elementów za pomocą nakrętek zastosowanie w przemyśle ciężkim, podczas prac domowych i napraw lub wykańczania wnętrz oraz wielu innych gałęziach gospodarki jak np. w dekarstwie (dachy i poddasze, okna). Oczywiście każde z zabronowanych zastosowań wymaga użycia zawsze odmiennych i przystosowanych do danego typu mocowania// technik łączenia specjalnych narzędzi. Nakrętki są równocześnie bardzo ważnym elementami takiego połączenia tuż obok śrub -w codziennej praktycznym majsterkowaniu i w pracach remontowych.

Typy nakrętek, jakimi dysponujemy to:

-nakrętki sześciokątne klasa 5 - mała

-nakrętki sześciokątne klasa 5 - duża;

-nakrętki sześciokątne klasa 8;

-nakrętki motylkowe (skrzydełkowe);

-nakrętki kołpakowe;

-nakrętki sześciokątne łącznikowe (do prętów);

-nakrętki samokontrujące;

-nakrętki z uchem;

-nakrętki sześciokątne nierdzewne;

-nakrętki samokontrujące nierdzewne;

-nakrętki kołpakowe nierdzewne;

>> POZOSTAŁE PODTYPY NAKRĘTEK

-nakrętki sześciokątne DIN 934 (A2) M6 200szt.;

-nakrętki sześciokątne DIN 934 (A2) M8 100szt.;

-nakrętki sześciokątne DIN 934 (A2) M10 50szt.;

-nakrętki sześciokątne DIN 934 (A2) M12 50szt.;

-nakrętki sześciokątne DIN 934 (A2) M16 25szt.;

-nakrętki kołpakowe DIN 1587 (A2) M6 100szt.;

-nakrętki kołpakowe DIN 1587 (A2) M8 50szt.;

-nakrętki kołpakowe DIN 1587 (A2) M10 50szt.

-nakrętki kołpakowe DIN 1587 (A2) M12 25szt.

-nakrętki sześciokątne nierdzewne;

-nakrętki samokontrujące nierdzewne (stal A2);

-nakrętki kołpakowe nierdzewne (stal A2);

-nakrętka z uchem ocynkowana M8;

-nakrętka z uchem ocynkowana M10;

-nakrętka z uchem ocynkowana M12;

-nakrętka z uchem ocynkowana M14;

-nakrętka z uchem ocynkowana M16.

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem branży budowlany stoimy zawsze na straży jakości naszych produktów, od najbardziej podstawowych do bardzo zaawansowanych technicznie rozwiązań w budownictwie zarówno przemysłowym, jak i na mieszkaniowym. Wszystko po to, aby dostarczać Państwu -także nakręci o nienagannej jakości -w tym absolutnej doskonałego wykonania innych akcesoriów budowlanych, dystrybuowanych przez naszą firmę.