Wkręty dostępne u nas

img

Wkręty

Wkręty między innymi są przeznaczone do mocowania przeróżnych elementów, wykonanych z drewna i metalu. Produkowane są przez naszych dostawców ze stali węglowej, kwasoodpornej i nierdzewnej. Oczywiście materiał końcowy wkrętów jest dostosowany do bardzo trudnych oraz nieprzychylnych warunków atmosferycznych. Wszystkie sprzedawane przez nas wkręty są ocynkowane, czyli wzmocnione, poddane w procesie ich produkcji zewnętrznemu tzw. ocynkowaniu- powłoką cynku. Powłoki zabezpieczającej wkręt przed jego korozją. Poszczególne artykuły metalowe w formie wkrętów różnią się pomiędzy sobą długością, szerokością, głębokością z grzybami, ale równocześnie różnią się one od siebie typem i ich zastosowania.

Oferowane przez nas wszystkie wkręty spełniają standardy odnośnie do stali certyfikowanej, będąca klasyfikowana jako: element przedmiot dopuszczany do użytku normy DIN, a dokładniej jest to DIN 934.

-zalety sprzedawany przez nas: wkrętaków:

-rozmiary dostępne w długościach do 400 mm;

- nie wymagają one żadnego nawiercania;

- dzięki obecności w produkcje gniazda torx zapewnia ono pewne i szybkie wkręcanie wkrętów we właściwe miejsce.

Typy wkrętów, którymi dysponujemy: ze względu na kształt grubość gwintu, czyli łba wyróżnia się następujące typy wkrętów:

 stożkowe;

 talerzykowe;

 soczewkowe;

 podkładkowe;

 sześciokątne;do metalu samoformujące din 7500

 do metalu samoformujące din 7500

 do metalu wiercąco-frezujące din 7504

 do metalu wiercąco-frezujące din 7504

 do metalu z gwintem metrycznym

 do metalu z gwintem niemetrycznym (blachowkręty) samogwintujące;

 do metalu samoformujące din 7500

 do metalu wiercąco-frezujące din 7504

Z naszej strony polecamy Państwu wkręty do drewna. Albowiem produkowane są przez one naszych dostawców ze stali węglowej, kwasoodpornej i nierdzewnej. Oczywiście materiał końcowy opisywanych wkrętów jest dostosowany do bardzo trudnych oraz nieprzychylnych – nieustannie zmieniających się warunków atmosferycznych na dworze.

Wszystkie sprzedawane przez nas wkręty są ocynkowane, czyli wzmocnione zewnętrzną wzmocnioną powłoką cynku. Powłoki zabezpieczającej wkręt przed jego korozją. Poszczególne artykuły metalowe w formie wkrętów różnią się pomiędzy sobą długością, szerokością, głębokością z grzybami, ale równocześnie różnią się one od siebie typem i ich zastosowaniem.

DODATKOWE zestawy wkrętów będących na wyposażeniu naszej hurtowni są to:

-wkręty tarasowe ze stali nierdzewnej do desek tarasowych;

-wkręty regulacyjne- dystansowe do drewna;

-wkręty do płyt GK, metalu oraz pokryć dachowych;

-wkręty farmerskie do mocowania blach;

-wkręty do płyt warstwowych;

-wkręty ciesielskie samowiercące TORX łeb z podkładką oraz łeb stożkowy

-wkręty sześciokątne do drewna z gwintem;

-wkręty ościeżnicowe, do ram okiennych;

-wkręty do drewna i płyt wiórowych ze wgłębieniem TORX;

-wkręty do drewna i płyt wiórowych PZ ocynk złoty i srebrny;

-wkręty nierdzewne A2 i A4 do drewna;

Wkręty dostępne są u nas natychmiast dla Państwa w naszej hurtowni Co więcej, nasza firma prowadzi sprzedaż markowych wkrętarek do wkrętów. Idealne są one dopasowanie do otworu znajdującego się w grzybku/ łbie, w gwincie danego wkręta. Na stronie internetowej do Państwa dyspozycji zostały oddane pełne katalogi, gdzie jest możliwość porównania- poszczególnych rodzajów/ i podtypów wkrętarek celu łatwiejszego dopasowania samego urządzenia do poszukiwanych w naszym sklepie wkrętów -łączników łączeniowych.